9 листопада у День Преподобного Нестора-Літописця відзначається День української писемності та мови. Українська земля народила сина, який усвідомлював значення всього, що відбувається на ній, прагнув зберегти національну пам'ять з вірою в те, що її не розгублять, а примножать нащадки.
Нестор-Літописець стояв біля витоків української писемності.
8 листопада у переддень свята було проведено тематичний флешмоб для учнів 2-4 та 5-8 класів під гаслом «Стань поруч і заспіваймо, брате! Мову батьківську всім треба знати. Мову держави, в якій живемо, прапор якої у світ несемо!».
Ініціатором ідеї виступила Симонович Марина Василівна.
З метою підтримання та вшанування української мови учні вдягнули вишиванки.
5 - 8 класи
2 - 4 класи
Не стояли осторонь цього дійства і решта педагогічного колективу. Вони взяли активну участь у флешмобі та разом зі своїми вихованцями долучились до танцю.
Зі словами вітання виступили завучі з навчальної роботи
Токарчук Леся Павлівна та Свіржевська Тетяна Петрівна
Під керівництвом завуча з виховної роботи Шопук Наталії Миколаївни, в якості підтримки та вшанування свята, учні 5-6 класів створили слово «МОВА».
Найбільше і найдорожче добро в кожного народу— це його мова. Ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.
Панас Мирний
|