Користувачів: 0

Головна » 2016 » Листопад » 23 » Спорт
16:50
Спорт

Ще 29 вересня розпочався турнір з футболу серед спортивних ігор школярів, який має гучну назву - «Кубок Осені».
Перша частина турніру відбулася між командами шкіл смт Заболоття, с. Здомишель і с. Прохід.
Перша гра — Здомишель – Заболоття. У першому таймі рахунок відкрив Микийчук Євген.
Наступні голи забивають Оніщук Тарас і Турук Сергій.
Тайм завершується з рахунком 3-1 на користь заболоттівської школи. У другому таймі
голи забивають Тарасюк Володимир, Оніщук Тарас, Турук Сергій. Завершальний гол - Микийчук Євгеній.  Гра зі школою с.Здомишель завершується з рахунком 7-1 в нашу користь.
Друга  гра відбулася між школою смт Заболоття і с. Прохід. У першому таймі голи забивають такі учні: Зварич Максим та Микийчук Євген ( Глущук Назар вибив кутовий). Тайм завершується з рахунком 2-1. У ІІ таймі нашим футболістам вдалося втримати свою позицію переможця. Гра завершилася поразкою школи с. Прохід.Наступна гра відбулася 3 жовтня з школою с. Тур.  У першому таймі рахунок відкрив Микийчук Євген та Гайдучик Ростислав.  Гра завершилася рахунком 2-1 на користь школи Заболоття. Півфінал! Гра відбулася 13 жовтня між командами смт Заболоття та с. Замшани. На п'ятій хвилині першого тайму рахунок відкриває Зварич Максим,завдяки чому  команда Заболоття виборола перемогу з рахунком 1-0. У фіналі турніру з футболу «Кубок Осені»  за перше місце боролися дві сильні команди шкіл Заболоття та Самари - Оріхові. Перший тайм змушував серця вболівальників смт Заболоття битися вдвічі сильніше. Це були дуже напружені 25 хвилин. У другому  таймі нашим футболістам вдалося перехопити м'яч у супротивників і взяти ініціативу в свої руки. Зварич Максим відкрив фінальний рахунок 1-0. Суддя додає ще дві хвилини додаткового часу і на останній хвилині Микийчук Євген забиває останній гол у цій грі. Рахунок 2-0 на нашу користь.   Переможцем турніру з футболу серед спортивних ігор школярів «Кубок Осені» стає команда смт Заболоття!
Вітаємо переможців!!! Статистика:5 матчів;5 перемог; 14 голів;3 пропущених м'ячі. Бомбардири: Микийчук Євген - 5;Зварич Максим - 3;Оніщук Тарас - 2;Турук Сергій - 2;Тарасюк Володимир - 1;Гайдучик Ростислав - 1.
Кращими гравцями стали:1. Кувіла Михайло (фронтальний захисник).2. Зварич Максим (лівий півзахисник).3. Микийчук Євген (нападник).4. Денисюк Едуард (воротар).

Переглядів: 434 | Додав: Mehanikos | Рейтинг: 0.0/0