Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Листопад » 23

Ще 29 вересня розпочався турнір з футболу серед спортивних ігор школярів, який має гучну назву - «Кубок Осені».
Перша частина турніру відбулася між командами шкіл смт Заболоття, с. Здомишель і с. Прохід.
Перша гра — Здомишель – Заболоття. У першому таймі рахунок відкрив Микийчук Євген.
Наступні голи забивають Оніщук Тарас і Турук Сергій.
Тайм завершується з рахунком 3-1 на користь заболоттівської школи. У другому таймі
голи забивають Тарасюк Володимир, Оніщук Тарас, Турук Сергій. Завершальний гол - Микийчук Євгеній.  Гра зі школою с.Здомишель завершується з рахунком 7-1 в нашу користь.
Друга  гра відбулася між школою смт Заболоття і с. Прохід. У першому таймі голи забивають такі учні: Зварич Максим та Микийчук Євген ( Глущук Назар вибив кутовий). Тайм завершується з рахунком 2-1. У ІІ таймі нашим футболістам вдалося втримати свою позицію переможця. Гра завершилася поразкою школи с. Прохід.Наступна гра відб ... Читати далі »

Переглядів: 433 | Додав: Mehanikos | Дата: 23.11.2016 | Коментарі (0)

12 жовтня в школі відбулася лінійка присвячена Дню захисника вітчизни .Були присутні воїни АТО. Атмосфера була дуже зворушлива. Діти, приклеївши малюнки, створили серце миру, подарували воїнам жовто-блакитні кульки, квіти. Вшанували хвилиною мовчання двох загиблих в АТО заболоттівчан. Гості свята  дуже дякували за такий гарний захід.         Наше св'ято почалося з гарних привітань. Дівчата виразно розказували вірші та подяки майбутнім захисниками України.
Ведучі оголосили дві команди - Чумаки і Козаки . Змагання розпочалися з гри "Доповни прислів'я ". Хлопці багато знали, але деякі прислів'я закінчити не могли. Далі ми загадували складні загадки, та дві команди відповіли гідно. Всіх розмішили бажання в кульках, найбільше здивував танець Валерії і Максима. Перемогла дружба двох команд. Нагорода – льодяники та  солодкий стіл..

Переглядів: 443 | Додав: Mehanikos | Дата: 23.11.2016 | Коментарі (0)